Риелтор Иван ШУТАК

Загрузите мою визитку

Иван ШУТАК

Аренда недвижимости в Киеве и пригороде
Иван ШУТАК
Киевстар 098 969 69 69 Vodafone 050 661 69 69 lifecell 063 991 69 69

Будинок-шишка в Італійських Альпах

12.10.2017 | Новости

 

Архітектор Клаудіо Бельтрама створив органічне доповнення для дрімучого лісу в італійській комуні мальборгетто-вальбруна – будиночок для відпочинку в вигляді величезної ялинової шишки, закріпленої на дереві.
Цей ліс Клаудіо вибрав неспроста: він знаменитий своїми ялиновими деревами рідкісного якості, які використовують для створення музичних інструментів.Взагалі проект почався з непереборного бажання архітектора зробити щось не тільки для людини, але і для природи – “від дерева до дерева”, як він це назвав.

Ідея спочатку існувала у формі проекту, який переміг на одному з архітектурних конкурсів в 2014 році, і тільки зараз вона стала реальністю і втілилася в гірському притулку в Італійських Альпах – на кордоні з Австрією та Словенією.

Будиночків цілих два, і вони закріплені на деревах на висоті 4 м над землею, майже як бджолині вулики.Кожен складається з трьох рівнів: перший – це панорамна тераса, центр другого рівня – це сходи, що ведуть в приміщення крізь два величезних вікна, а третій поверх – це спальня, де прямо над ліжком сяє круглий отвір, через який видно небо.

Джерело: admagazine.ru


Comments are closed.