Риелтор Иван ШУТАК

Загрузите мою визитку

Иван ШУТАК

Аренда недвижимости в Киеве и пригороде
Иван ШУТАК
Киевстар 098 969 69 69 Vodafone 050 661 69 69 lifecell 063 991 69 69

Київський метрополітен під загрозою закриття

11.07.2018 | Новости

 

Київський метрополітен знаходиться під загрозою закриття через арешт роботи кас столичної підземки.
Київський метрополітен знаходиться під загрозою закриття через арешт роботи кас столичної підземки виконавчою службою Міністерства юстиції в ході судових розглядів по заборгованості метрополітену за поставку компанією “Укррослізинг” 100 вагонів в 2010-2013 рр., Повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

“Виконавча служба Міністерства юстиції України заблокувала роботу підприємства.З недавнього часу, крім рахунків, заблоковані каси столичної підземки, що може зупинити роботу метрополітену “, – заявив він на засіданні Київради у вівторок.

Н.Поворозник пояснив, що готівкові кошти в касах метрополітену були єдиним способом виживання підприємства. За його даними, на сьогодні Мін’юст стягнув з метрополітену близько 170 млн грн за рішенням Вищого господарського суду.

За його словами, КМДА пропонує реструктуризувати борги метрополітену щоб уникнути зупинки його роботи.

“КМДА розробила проект рішення, який дозволить не допустити зупинки Київського метрополітену.Проект рішення не передбачає виділення коштів на виконання судових рішень “, – пояснив перший заступник голови КМДА.

“Цим рішенням ми даємо можливість керівнику комунального підприємства почати розмову про реструктуризацію, можливі виходи з цієї ситуації. Після цього він буде звітувати за здійснені кроки перед Київрадою”, – заявив мер Києва Віталій Кличко.

Даний проект рішення належить розглянути депутатам Київради.

Джерело: interfax.com.ua


Comments are closed.