Риелтор Иван ШУТАК

Загрузите мою визитку

Иван ШУТАК

Аренда недвижимости в Киеве и пригороде
Иван ШУТАК
Киевстар 098 969 69 69 Vodafone 050 661 69 69 lifecell 063 991 69 69

Рада продовжила мораторій на продаж земель сільгосппризначення

08.12.2017 | Новости

 

Верховна Рада продовжила мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2019 року.
За відповідний законопроект №7350 у цілому на засіданні в четвер проголосували 236 народних депутатів.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, перед введенням в Україні обороту сільгоспземель спочатку необхідно розробити і прийняти законодавчу базу щодо формування розвиненої мережі фермерських господарств і сільгоспкооперативів.”Скасування в умовах воєнного стану і економічної кризи мораторію … без врегулювання на законодавчому рівні процедури обороту земель сільськогосподарського призначення, є загрозою як національної, так і продовольчої безпеки нашоїдержави “, – йдеться в пояснювальній записці законопроекту.

Автори документа вважають, що продовження мораторію дозволить зняти соціальну напруженість, яка виникла в суспільстві на тлі політичних спекуляцій з цього питання і надасть певний час для розробки механізму введення прозорого ринку земельсільгосппризначення.

Як повідомлялося, Верховна Рада в кінці жовтня 2016 роки продовжила мораторій на продаж земель сільгосппризначення, введений в 2002 році, до 2018 року.Парламент також доручив своїм комітетам і профільному міністерству протягом півроку напрацювати необхідні законопроекти.

Уряд планував зареєструвати проект закону про обіг сільгоспземлі восени цього року.До теперішнього часу цей законопроект не був поданий до парламенту. Перший заступник міністра аграрної політики і продовольства повідомив, що уряд зареєструє законопроект про обіг земель, коли у Верховній Раді буде його підтримка.

Джерело: interfax.com.ua


Comments are closed.