Риелтор Иван ШУТАК

Загрузите мою визитку

Иван ШУТАК

Аренда недвижимости в Киеве и пригороде
Иван ШУТАК
Киевстар 098 969 69 69 Vodafone 050 661 69 69 lifecell 063 991 69 69

Недвижимость

WalMart почав тестувати в магазинах роботів-прибиральників

24.11.2017 | Новости

  Співробітники універмагів дуже незадоволені такими нововведеннями, тому що бояться втратити своїх робочих місць. Однак, керівництво WalMart каже, що ніяких скорочень вони не планують, пише Engadget. Walmart почав тестувати автономних роботів-прибиральників в п’яти своїх магазинах. Вони розроблені компанією Brain Corp. і оснащені камерами, датчиками і лидара, щоб маневрувати в приміщеннях і об’їжджати перешкоди. Таких… Читать полностью »

Продажи электромобилей в мире стремительно выросли – на 63% за три месяца

23.11.2017 | Новости

  Продажи электромобилей в мире стремительно выросли, частично благодаря постоянному растущему спросу на китайском рынке. В период с июля по сентябрь этого года было продано 287 000 электромобилей и гибридов – это на 63% больше, чем за аналогичный период прошлого года и на 23% больше, чем за предыдущий квартал, пишет Мotors. Согласно отчету Bloomberg… Читать полностью »

Підписано договір про будівництво в Києві 4-й гілки метро

23.11.2017 | Новости

  Мер Києва Віталій Кличко і заступник голови правління China Pacific Construction Group го Уін підписали угоду про співпрацю по реалізації проекту з будівництва четвертої лінії метро в Києві. Про це повідомили в прес-службі мера. Угода передбачає створення робочої групи з українських і китайських фахівців, яка розробить оптимальні технічні та фінансові рішення для реалізації… Читать полностью »

“Гірська село” в Китаї

23.11.2017 | Новости

  У найкрасивіших горах Китаю виросла “Гірська село” за проектом бюро MAD. Хуаншань вважається найкрасивішою гірською грядою Китаю і захищається ЮНЕСКО. Цю місцевість люблять за мальовничі зелені пейзажі, строгі і стрункі гранітні вершини і надзвичайну тишу, яка завжди привертала художників і поетів, які шукають укриття для споглядання. Китайські архітектори на чолі з Ма Янсунем… Читать полностью »

В столице за счет инвестора построят медицинскую клинику за 1 млрд грн

23.11.2017 | Новости

  В Киеве за два года на средства инвесторов построят медицинский центр площадью более 25 000 квадратных метров. Строительство началось в Шевченковском районе на базе городской больницы № 14. Об этом сообщили в КП «Киевское инвестиционное агентство». Общая стоимость проекта составляет 1 млрд грн. Ожидается, что медицинский центр заработает через два года.ООО «Капитал», которое… Читать полностью »

Страницы:1234567...173