Риелтор Иван ШУТАК

Загрузите мою визитку

Иван ШУТАК

Аренда недвижимости в Киеве и пригороде
Иван ШУТАК
Киевстар 098 969 69 69 Vodafone 050 661 69 69 lifecell 063 991 69 69

Недвижимость

Наступного тижня в Україні почнуть розраховувати “зимові” субсидії

26.09.2017 | Новости

  При цьому ніяких документів отримувачів субсидій повторно подавати не потрібно. Наступного тижня в Україні розпочнеться процес розрахунку розміру зимової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, повідомляється на урядовому порталі. Згідно з повідомленням, субсидія призначається на рік – з травня до травня наступного року.Її розмір розраховується – окремо на літній період, окремо на зимовий –… Читать полностью »

Стало відомо, скільки людей проживає в столиці

26.09.2017 | Новости

  Станом на 1 серпня в Києві офіційно проживає 2 926 930 осіб. Про це повідомляється на сайті Головного управління статистики. Дана цифра характеризує так зване наявне населення, тобто кількість людей, які перебувають на момент обліку в даному населеному пункті, незалежно від місця постійного проживання. Постійне ж населення української столиці дещо менше: на 1… Читать полностью »

У Мінрегіоні розповіли, де в Україні найактивніше будують

26.09.2017 | Новости

  За підсумками восьми місяців лідерами за обсягами виконаних будівельних робіт стали Житомирська, Кіровоградська, Запорізька, Одеська та Київська області. За підсумками січня-серпня 2017 підприємства України виконали будівельні роботи на суму 53,5 млрд грн, індекс будівельної продукції по відношенню до аналогічного періоду 2016 року склав 125,4%.Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального… Читать полностью »

Подільський міст може стати платним

25.09.2017 | Новости

  Подільський міст, який повинен з’єднати правий берег і Троєщину, може стати платним для іногородніх. Про це заявив заступник голови КМДА Геннадій Пліс. «Але тільки для іногородніх. Для місцевих жителів з «карткою киянина» проїзд буде безкоштовним », – сказав він. Як пояснили «Вістям» в департаменті транспортної інфраструктури КМДА, ідея з платним проїздом через міст… Читать полностью »

Гройсман: запуск Фонду енергоефективності – це тільки початок реформи

25.09.2017 | Новости

  Прем’єр зазначив, що Україна повинна стати енергоефективною, щоб люди отримували тепло і затишок в своїх будинках за помірною ціною. Запуск роботи Фонду енергоефективності, за рахунок якого будуть фінансуватися проекти зі зниження споживання енергоресурсів в наступному році, – це тільки початок системної реформи, яка націлена на збільшення рівня енергоефективності в цілому по Україні.Про це… Читать полностью »

Страницы:1234567...146