Риелтор Иван ШУТАК

Загрузите мою визитку

Иван ШУТАК

Аренда недвижимости в Киеве и пригороде
Иван ШУТАК
Киевстар 098 969 69 69 Vodafone 050 661 69 69 lifecell 063 991 69 69

Що чекає київський парк “Кіото” після реконструкції

11.10.2017 | Новости

 

Під час другої черги реконструкції парку “Кіото” у Деснянському районі планується облаштувати водоспад, велодоріжки і Wi-Fi. Про це повідомив перший заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Олександр Яструбенко.
“Під час робіт заплановано повністю реконструювати існуючий, але вже застарілий, Японський сад, встановити додаткове освітлення біля дитячих майданчиків, облаштувати поливально-зрошувальну систему всього парку, замінити освітлення на нове зенергозберігаючими лампами. Дитячі майданчики будуть удосконалені зі спеціалізованим покриттям, з’являться додаткові місця відпочинку для батьків “, – розповів Яструбенко.

За його словами, в парку також встановлять нові лавки, сучасні підземні контейнери і шумозахисні екрани із зелених насаджень уздовж Броварського проспекту.Крім того, планується встановити будиночок охорони у вигляді японської пагоди і систему відеоспостережень по всьому парку.

“Також створять велодоріжку навколо парку” Кіото “та облаштують пішохідні доріжки.Планується в Японському саду змонтувати систему бездротового доступу до мережі Інтернет (Wi-Fi) і побудувати водоспад з підсвічуванням “, – додав Яструбенко.

Джерело: 44.ua


Comments are closed.