Риелтор Иван ШУТАК

Загрузите мою визитку

Иван ШУТАК

Аренда недвижимости в Киеве и пригороде
Иван ШУТАК
Киевстар 098 969 69 69 Vodafone 050 661 69 69 lifecell 063 991 69 69

В Україні створять “прозору” будівельну інспекцію

11.02.2019 | Новости

 

Щоб уникнути зловживань і корупційних проявів в будівельній галузі, в Україні створено робочу групу, якій доручено зайнятися питаннями реформування системи державного архітектурно-будівельного контролю.
До робочої групи увійшли представники Мінрегіону, Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ), Державного агентства з питанням електронного урядування, Офісу ефективного регулювання, ряду громадських і громадянських організацій, в тому числіКонфедерації будівельників України.

Одна з пріоритетних завдань реформ – впровадження в Україні електронних сервісів ( “прозора ДАБІ”), які ліквідують необхідність біганини по чиновницьких кабінетах.

На першому засіданні робочої групи вже обговорювалися такі теми:

– Розведення функцій контролю і адміністративної послуги за допомогою технологічності картки видачі дозвільних документів на будівництво;

– Автоматизація подачі заяв наотримання дозвільних документів на будівництво об’єктів зі значними і Середньому класами наслідків (СС3, СС2);

– Підключення до електронного кабінету ДАБІ місцевих органів влади, Центрів надання адмінпослуг та інших реєстрів;

– Посиленнявідповідальності осіб, які підписують дозволу на виконання будівельних робіт.

Про словами Парцхаладзе, всі зазначені та багато інших питань будуть обговорюватися публічно і всі бажаючі зможуть приєднатися до цього процесу.

Джерело: superdom.ua


Comments are closed.