Риелтор Иван ШУТАК

Загрузите мою визитку

Иван ШУТАК

Аренда недвижимости в Киеве и пригороде
Иван ШУТАК
Киевстар 098 969 69 69 Vodafone 050 661 69 69 lifecell 063 991 69 69

В Україні хочуть спростити процедуру присвоєння адреси об’єктам будівництва

13.11.2017 | Новости

 

Комітет Верховної Ради України з питань будівництва та житлово-комунального господарства підтримав новий законопроект 7085, який передбачає закріплення в законодавстві порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва.
Про це повідомив у своєму блозі на Facebook заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе:

«Будівельний Комітет Ради схвалив і рекомендував до прийняття вважний законопроект №7085, який передбачає закріплення на законодавчомурівні порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва. Зараз це питання регулюється органами місцевого самоврядування та місцевими державними адміністраціями на власний розсуд.

Такі суттєві зміни стануть значним кроком в дерегуляції галузі і повинні вплинути на поліпшення позиції України в Doing Business за будівельним показником. Сподіваюся, депутати підтримають ці важливі зміни!»

Крім присвоєння адрес, зазначений законопроект 7085 передбачає:

Встановити процедуру ліцензування в будівництві;

Врегулювати питання оплати професиональной атестації виконавців певних видів робіт;

Передати функції контролюза обстеженням об’єктів (щодо надійності і безпеки в ході експлуатації) виконавчим органам сільських, селищних і міських рад.

Проект Закону був разроботан Комітетом Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Джерело: superdom.ua


Comments are closed.