Риелтор Иван ШУТАК

Загрузите мою визитку

Иван ШУТАК

Аренда недвижимости в Киеве и пригороде
Иван ШУТАК
Киевстар 098 969 69 69 Vodafone 050 661 69 69 lifecell 063 991 69 69

Вулиці – як в Європі: в Україні хочуть ввести нову класифікацію вулиць і доріг

23.01.2019 | Новости

 

В Україні хочуть по-новому класифікувати вулиці міст відповідно до їх функціонального призначення – так, як це прийнято в країнах ЄС.
Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

“Розглядається норма про введення класифікації вулиць і доріг залежно від їх функціонального призначення: для пішоходів, велосипедистів, громадського транспорту, автомобілів або суміжного руху.

Відповідно до цього можуть бути прописані вимоги і рекомендації щодо ширини різних функціональних зон: пішохідній, велосипедної і так далі “, – йдеться в повідомленні прес-служби Мінрегона.

Як вважає заступник глави Мінрегіону Лев Парцхаладзе, нашій країні дуже не вистачає підходу до організації пішохідної та транспортної інфраструктури, як у Європі, де класифікують вулиці по їх функціональному призначенню.

Тому зараз йде робота над впровадженням аналогічного підходу і в Україні. Це допоможе оптимізувати завантаженість вулиць транспортом, зменшити пробки в крупних містах і забезпечити гармонійний розвиток населених пунктів країни.Мінрегіон вже почав розробку відповідного проекту змін до чинних державних будівельних норм (ДБН).

Джерело: superdom.ua


Comments are closed.